Net Set Go

Please find below Net Set Go Teams for 2021 with coaches and training days assigned. Further details will come via email from your coach in the coming days.

Any issues contact the Net Set Go convenor via secretary@thegapnetball.org.au

FINALISED Team Lists- 2021

Team Name
Training Day
Team
Coach Manager Umpire
Gap 27 Tuesday    Sam Barrett Natasha Brown REQUIRED
u 9/10 4:30-5:30pm Holly De Gruchy      
  Court 6  Summer Jackson      
    Grace Ryall      
    Mabel Barrett      
    Madeline McCurry      
    Eloise Jefferory      
    Alice Hambleton      
    Lydia Hayes      


Heidi Lennon



Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 28 Thursday   Aleisha Mackenzie Leanne Chandler REQUIRED
u 9/10 4:30-5:30pm Sophie Mitchell      
  Court 6  Tia Mackenzie      
    Ellie Mackenzie-Sawford      
    Asha Forsyth      
    Beatrix Vann      
    Auora Kerr      
    Charlotte Terwin      
    Isabelle Chandler      
    Agnes Van Every      
    Ester Van Every      
   
     






Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 29 Wednesday   Helen Hatch Tricia Steer REQUIRED
u 9/10  3:30- 4:30pm Maeve McNamara      
  Court 6  Charley Wilson      
    Ashley Mann      
    Bronte Cray      
    Chloe Gaffney      
    Evie Hatch       
    Pippa Steer      
    Mabel Kieseker      
    Isabelle Bartlett      


Sascha Swaab



Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 30 Tuesday   Rachael King Geleeta Anderson REQUIRED
u 9/10  5- 6pm Nina Bruesch      
  Court 5 (shared) Belu Davidson      
    Sarah Harvey      
    Maddie Jones       
    Bonnie Young      
    Lexi Shepard      
    Isla Anderson      
    Olivia Allen      


Alice MacFarlane
Eliza Simpson



Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 31 Wednesday    Cathrine Brown Brooke Robertson REQUIRED
u 9/10  4:30-5:30pm Maya Axsel      
  Court 5 Daniella Van Rensburg      
    Nina Mathieson      
    Jasmine Law      
    Frankie Walker      
    Grace Telford      
    Imogen Esler      
    Lucy Anderson      
    Mia Robertson      
    Hannah Ingram      






Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 32 Tuesday   Jo Smith Amy Ibbotson REQUIRED
u 9/10  5-6pm Carlie Norman      
  COURT 5 (shared) Ivy Herrmann      
    Erin Davidson      
    Louella Comort      
    Zoe Pinan Mansilla      
    Mimi Collins      
    Nadia Love      
    Jade Lukasik      
    Camille McKinnon      


Zoe Swanepoel



Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 33 Wednesday    REQUIRED Sheree Anderson REQUIRED
u 8/9 3:30-4:30pm Isabelle Gama      
  Court 5 Finlay Smith      
    Saranya Britton      
    Asher Anderson      
    Stella Mutzelburg      
    Hettie Lamb      
    Anika Khilari      
    Isabella Povey      
    Imogen Mastenbroek      
    Peyton Czislowski      






Team Name  Training Day Team  Coach Manager Umpire
Gap 34 Thursday   Claire Macginley Rachael Gissing/Alecia Hartley REQUIRED
u 8/9 3:30-4:30pm Eloise Jeremijenko      
  Court 5 Sienna Law      
    Laney Gissing      
    Chole Hartley      
    Georgia Ianniello      
    Ella Macginley      
    Kitty Priest      
    Ellen McAdam      
    Frankie Booth

   
    Anika Penfold      






Team Name Training Day Team  Coach Manager UMPIRE
Gap 35 Thursday   Kirby Thompson Heidi Pomplun REQUIRED
u7/8  4:30-5:30pm Penelope Thompson      
  Court 5 Niamh McCarthy      
    Layla Hutcheon      
    Jade Saunders      
    Freya McMurtie      
    Mia McBain      
    Isabella Allende
     
    Grace Pickering       
    Rosa Kun
Sophie McAuley
     

Upcoming
NSG MEDAL PRESENTATIONS AT DPNA
SEMI FINAL FOR COMPETITIVE TEAMS
PRELIM FINALS
GRAND FINALS
TERM 3 ENDS
Entire Calendar...
Platinum SponsorGold SponsorsSilver SponsorsBronze Sponsors
Zarraffas  Grovely  Logo DT